Sleva 20% na všechna digitální piana GEWA. Zadejte slevový kupón GEWA20 v košíku při nákupu a získejte jedinečnou slevu 20% na kvalitní německá digitální piana.

close

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů našich zákazníků je pro nás samozřejmostí.

Prohlášení společnosti
Prohlašujeme, že všechny naše systémy jsou chráněny proti zneužití osobních údajů a veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a zachází se s nimi vždy v souladu se zákonem č. 122/2013 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
Všechny osobní údaje jsou pečlivě chráněny a nejsou za žádných okolností poskytnuty třetí straně.

Jaké osobní údaje od vás žádáme a shromažďujeme?
Z důvodu správného vybavení vaší objednávky a informování o jejím průběhu potřebujeme znát jméno objednávajícího (případně jméno firmy, IČO a kontaktní osobu), adresu (fakturační a případně dodací), telefonní a e-mailový kontakt. Dále pak evidujeme všechny vaše objednávky, které jste u nás realizovali.

Proč tyto údaje potřebujeme?
K vyřízení vaší objednávky potřebujeme vědět, za jakých podmínek a kam jste si zboží objednali dodat. Dále používáme údaje ke zlepšení nabídky našich produktů k větší spokojenosti zákazníků. Rovněž je můžeme použít ke komunikaci s vámi, například při informování o účtu, vaší objednávce, poskytnutí informací o požadovaných produktech nebo pro reklamní účely.

Mohu tato data změnit nebo odstranit?
Po přihlášení do našeho internetového obchodu máte možnost zjistit, jaké osobní údaje o vás evidujeme a tato data můžete upravovat nebo vymazat.
V případě, že chcete Vaši registraci zcela zrušit a dosud jste neudělali žádnou objednávku, stačí nám poslat e-mail na adresu, kterou najdete v kontaktech.

Co mám dělat, pokud se domnívám, že s mými daty není nakládáno správně?
V případě, pokud se domníváte, že s vašimi osobními údaji není nakládáno v souladu se zákonem, můžete se kromě možností daných zákonem, také obrátit na nás.